OREL WAR-SETUP
IP SERVERU: 185.91.116.113:21015

TeamSpeak V3: 185.91.116.113:9987

Password: War_2013_22

NASTAVENIE - SETUP

KTO JE ONLINE


Čítať tému
 Vytlačiť tému
Team Speak Orel War
Letka13_Colonel
Ahojte,
stretávam sa najmä v poslednej dobe s väčším počtom pilotov, čo prichádzajú na server ( včera návštevnosť cez 15 pilotov ak som dobre videl Žmurko ... gratulujem ), čo bežne používajú TSko, ale nemajú prístup k TSku Orel War.

Chápem z akého dôvodu bolo TSko zaheslované. Na druhú stranu to trochu sťažuje spoluprácu a komunikáciu medzi pilotmi a mierne omedzuje aj návštevnosť serveru.

Heslo na TSko nie je bežne k dispozícii a tak sa "nový" návštevník k "heslu" bežným spôsobom na WEB stránke Orel War nedostane.
Písať heslá do chat-line počas hry asi tiež nie je najrozumnejšie a rozdávať heslo len tak na počkanie aj náhodnému návštevníkovi už vôbec nie je rozumný nápad. Nehovoriac o tom, že v tomto prípade mne vôbec neprináleží rozhodovať o tom, kto môže a kto nemôže ísť na Vaše TS ko.

Navrhujem prehodnotiť súčasnú situáciu, keď sa to s "hackermi" na chvíľu ukľudnilo.

Bežne vidím funkčné TSká BP, LTD, AH, AoE, AoP, Zeke vs Wildcat, Bf vs Spitfire s verejne prístupným heslom na ich WEB stránkach a nemajú s tým o nič väčšie problémy ako doteraz.

Rozhodnutie je samozrejme na Vás.
S pozdravom
Colonel
 
http://zidu1.worldgmn.com/home.php
OREL_Erichos
Na jednu stranu mas pravdu, ale na druhu - bezpečnost na prvom mieste. Myslim si, že kto skutocne chce spolupracovat tak si cestu najde a ten kto je regnuty u nas na strankach bez problemu moze heslo na TSko dostat. Pokial niekto pocas hry na serveri prejavi zaujem o heslo, nie je problem mu ho okamzite cez PMku nasho webu zaslat. Mozno je to obtiaznejsie ako na inych serveroch, ale žeby to bolo uplne nepriechodne si nemyslim. Na druhu stranu k nam chodi aj skupina hracov, ktorí spolupracovat nechcu. A obcas sa stava, že partia aj na TSku spolu je a aj tak nespolupracuje tak ako by mohla. Ved vieme....Smejko
Čiže ktokolvek z Orlov alebo stalych navstevnikov poskytne heslo nejakemu svojmu znamemu pilotovi kvoli komunikacii a spolupraci, tak mu urcite nikto hlavu neodtrhne.
Letu zdar.
 
Letka13_Colonel
Jasné akceptujem.

Včera večer som dokončil článok o zvukoch po Windows XP, problémy súvisiace s nenahrávaním zvuku vo Fraps, ale aj o TS-3ke pozri TU a veľmi častom úkaze s ktorým sa stretávame najmä posledný čas.

Tým je ozvena ( ECHO ) a rušenie komunikácie niekym, kto sa pripojí na TS-3ku a nemá niečo so zvukmi v poriadku. Tým vnesie do kanálu neskutočnú ozvenu od každého, kto niečo na kanáli prehovorí.

V článku je jasne povedané, že zväčša vôbec nie je chyba v nastavení TS-3ky, či intenzity zvukov v TS3 "settings".

Chyba je v základnom nastavení zvukov pod WindowsXP/Win7 a to používaním funkcie "Stereo MIX" vo funkciách súvisiacich s "Recording" - teda "XYZ zariadenie HD Audio INPUT" .

Ten kto zabudne takúto funkciu označiť a "STLMIŤ" a nemá ju ani zaškrtnutú vo výbere....funkciu nedeaktivoval a tak bez toho, že by o tom tušil "Stereo Mix naďalej pracuje a všetko čo dostane do príjmu, okamžite "vysiela" von.

Výsledok poznáme všetci...Smejko
 
http://zidu1.worldgmn.com/home.php
Prejdite na fórum:
Prihlásenie
 
 
Registrácia
Zabudnuté heslo

Rychlovky
You must login to post a message.

OREL_Erichos
28-11-2022 18:56
TeamSpeak server znovu funguje.

OREL_Erichos
02-11-2022 23:24
Umrel nam TeamSpeak, keď budem mať čas tak ho nahodím, vydržať Žmurko

bumbac
31-12-2021 19:54
Přeji všem hodně zdraví a štěstí do Nového roku 2022

OREL_Erichos
16-10-2021 19:32
Dnes čiže v sobotu večer by sme mohli spoločne zalietať napr. od 21.00 do 23.00. Čo vy na to?

OREL_Ninos
29-09-2021 11:28
Kto chcete ísť na zraz, prihlaste sa na vlákne.


Online
Kukulo
Status: 6 hodinami
Člen
LEON
Status: 6 dňami
Člen
batoh
Status: 1 týždňami
Člen
Gray
Status: 2 mesiacmi
Člen
judas
Status: 2 mesiacmi
Člen
OREL_Erichos
Status: 2 mesiacmi
Moderátor
OREL_Kolokolcik
Status: 3 mesiacmi
Člen
PROGRAMMA
Status: 3 mesiacmi
Člen
Algy
Status: 4 mesiacmi
Člen
SR_R4W3Z
Status: 6 mesiacmi
Člen
OREL_Ninos
Status: 6 mesiacmi
Administrátor
bumbac
Status: 7 mesiacmi
Člen