OREL WAR-SETUP
IP SERVERU: 185.91.117.32 :21015

TeamSpeak V3: 185.91.117.32 :9987 Psw:War_2013_22

NASTAVENIE - SETUP

KTO JE ONLINE

Čítať tému
LETKA OREL » VŠEOBECNÁ DISKUSIA » IL2 ŠTURMOVIK
 Vytlačiť tému
SEOW
OREL_Erichos
Toto vlakno je určene pre hráčov kampane SEOW, kedze original forum SEOW je v anglictine, co nie je pre vsetkych vhodné.
Upravil OREL_Erichos dňa 15-03-2014 21:29

OREL_Ninos
vytvoril som samostatnú skupinu SEOW. V nej je vlákno viditeľne le pre danú skupinu.
Toto vlákno z bude len pre info.

Kde sa dá registrovať na SEOW?
Registrovali ste sa za Letku OREL, alebo súkromne?
"Sto rán na cudzí chrbát nie je veľa. "

OREL_Erichos
Registroval som sa sam za seba, kedze nikto z Orlov vtedy nejavil zaujem. Teraz sem tam traja, ja, Kolibrik a Balky a oni aj v briefingu vedia ze sme od Orlov. Šef nasej skupinky je Letka_13/Kukulo, este lieta z Letky_13 - Colonel, Indy, Algy. Spolu nas je uz 7 kuskov.

Registruje sa tu:
http://seowhq.net...005192a957

Prihlasuje sa tu, teda kto chce lietat bojisko Stredozemie:
http://seowhq.net...e9a704de4e

OREL_Ninos
Kto pôjde so mnou na Blue, pridása niekt?
"Sto rán na cudzí chrbát nie je veľa. "

OREL_Erichos
Len je dost dolezite aby aspon jeden z vas vedel komunikovat anglicky, je to Coop misia a musi sa spolupracovat, nie je to dogfight. Okrem toho je treba vediet, ze moze byt kazdy prideleny aj na ine ulohy ako by prioritne chcel, proste uspech teamu je nado všetko.
Kratke info o SEOW a jeho fungovaní je tu:
http://seowhq.net....php?t=155

TozziFan
Je možnost se ještě nějak zapojit do SEOW a zalítat s vámi? Já bohužel angličtinou nevládnu a proto se ptám zde. Po včerejším poletu jsem nějak chytnul slinu Smejko .

OREL_Erichos
Jasné Tozzi, najlepsie by bolo to prebrat na teamspeaku, lebo aj registracia je v anglictine ale v pohode ti to pomozem zvladnut, tak isto sme to dali dokopy s Balkym aj Kolibrikom ktorý tiež angličtine nevladnu. Zajtrajsi polet uz asi nestihnes, ale cez tyzden by sme podebatovali, zaregistrovali ak by si sa rozhodol ze to naozaj chces a dalsiu nedelu mozes letiet. Zatial nas je 7 pilotov (3x Orel a 4x Letka13) ale nie vzdy kazdy moze letiet, takze niekedy nas leti 7, niekedy 4 ako kedy. Ked nas bude viac bude lepsie.
Kedy by ti to vyhovovalo pokecat na TSku? Či uz u nas alebo na AoE, to je jedno.

Kukulo
Caute

Chysta sa SEOW Truk. Mame moznost zucastnit sa na modrej strane. Predbezne v nedele o 20:00

Mal by niekto zaujem? Predbezne. Davam len na znamost. Cas mi nevyhovuje. Ale viem ze sme sa tesili ked sme leitali Stredozemne more aj ked dopadlo ako dopadlo.

Viac info bude ked to SEOW pripravia. Predbezne ak to vsetko pojde dobre, tak odva tyzdne vykop.

OREL_Erichos
Ja by som sa na to dal, cas je urcite lepsi ako bol minuly rok. Mas dake podrobnosti alebo priamo link? Lebo na seow webe som nic take nenasiel. Truk je aka fronta a co by sme vlastne lietali?

EDIT: som nieco nasiel cize ide o Atol Truk? cize by sme lietali za ryžojedov? No to by bola nova skusenost, pred pol rokom som cital zase Sabura Sakai tak prečo nie no.

Kukulo
Ano, je to pacifik. Stroje by boli A6M3 32, A6M5a, B5N2, B6N2, D4Y2, G4M1, A6M2-N a H8K-1. Japonci by vsak boli zrejme bez lietadloviek, vzlietali by z pevniny.

Viac info dostaneme ked dokoncia pripravy na toto SEOW. Je zatial vo faze testovania. Velmi pravdepodobne by sme mali mat bombardakov/torpedakov. Mozno sa ujdu aj stihacky. To nateraz neviem potvrdit ani vyvratit.

S urcitostou viem ze na SEOW Mariany ci aka to je co sa teraz lieta u francuzov chybali modrym piloti co sa vedia trafit japonskym torpedom...

Zlúčené na April 22 2015 17:40:05:
Dalsie informacie:
http://2ndvarp.ne...neral-Info

Zlúčené na April 25 2015 20:53:29:
Je moznost zucastnit sa aj za cervenych
Upravil Kukulo dňa 25-04-2015 20:53

606_JuLB
Truck sa za CS komunitu letí na strane červených. Teda 310./311. a 606.sq sú tri štvrtiny červenej strany.
Zvyšná štvrtina sú JG77 na výpomoci, červených je zdá sa menej.
imgway.cz/v/48z.jpg

OREL_Erichos
Nuž ja by som radšej za červených Kukulo, ak je možnosť.

Kukulo
No problem, povodne sme sice boli volani za modrych lebo sa zrejme zdalo ze ich bude menej, ale ked je moznost za cervenych a tym padom aj palubne opercie, je to jasna volba. Pokial viem, modri vzlietaju z pevniny.

Ak uz nikto iny nema zaujem ( u nas skoro ziadna odozva, na LTD ziadna odozva), asi by si sa mal erichos spojit s 310/311 pripadne s 606 a ist do toho s nimi. Kedze ja zrejme nebudem stihat, je zbytocne aby som robil spojku. Info budes mat z prvej ruky.

OREL_Shifty
Přidal bych se, ale ten čas, jsem rád, že alespon Ten-go klaplo.

OREL_Erichos
@606_JuLB

Prosim ta mozes moju prosbu sa pridat k vam adresovat vasmu šefovi letky či je to možne vobec alebo sa mam obratit na niekoho ineho.
Pekne dakujem zatial JuLB.
Letu zdar.

310_Podrs
OREL_Erichos napísal:

@606_JuLB

Prosim ta mozes moju prosbu sa pridat k vam adresovat vasmu šefovi letky či je to možne vobec alebo sa mam obratit na niekoho ineho.
Pekne dakujem zatial JuLB.
Letu zdar.

Ahoj Erichu, poslal jsem ti PMko. Měj se,P.
www.311raf.com/images/signature/sig_Podrs.jpg

OREL_Erichos
Super, vdaka za info, zajtra kontaktujem moje cislo a ozvem sa cez vase forum.
Letu zdar.

Kukulo
Skusim ist do toho ako strelec. Ked mi treba odbenut, nebudem nikomu chybat. Strasne nerad by som toto SEOW vynechal a aj ked to bude krkolomne, skusim.

OREL_Erichos
To je dobra sprava Kukulo, budes navigovat, komunikovat, hladat lode, bať sa pri vzlete, báť sa pri utoku, báť sa pri pristátí Smejko neboj, nejaku robotu ti najdeme Žmurko

Dnes vecer dame trening, info som dal na 310sqn.

Zlúčené na June 09 2015 18:40:32:
Na hlavnej stranke 310 letky je anketa na kratke letne SEOW - Korea, MiG-15 vs F-86 atd.
Ja by som to za MiGy celkom rad poletel. Kto sa prida, vyjadrite sa tam aby sa to vobec letelo.

Zlúčené na June 18 2015 20:39:26:
Kolibrik, Balky - pripravuje sa kratke oddychove letne SEOW - prudové - Korea. Lietali by sme za spojencov bitevniky, bud F-84 alebo F9F. Idete do toho so mnou???
Upravil OREL_Erichos dňa 18-06-2015 20:39

310_Podrs
Ahoj chlapi,
na foru 310/311 přibylo vlákno s prezenčkou na SEOW Korea, prosím mrkněte na to a vyjádřete se v pozvánce v kalendáři, na kterou byste měli mít odkaz v PM, potřebovali bychom už znát co nejpřesnější počty pilotů, kampaň by měla začít od 5.7. ve 21,30 hod první ostrou misí.

Odkaz na vlákno s informací o prezenčce >> TADY

Díky,
Podrs
www.311raf.com/images/signature/sig_Podrs.jpg

Prejdite na fórum:
Prihlásenie

Registrácia
Zabudnuté heslo
Reklama

Rychlovky
You must login to post a message.

OREL_Erichos
12-08-2019 06:52
Server je spustený.

OREL_Erichos
11-08-2019 13:04
Server je vypnutý kvôli údržbe.

krp
09-08-2019 06:39
polák s nikem spectro vykopává ze serveru - pozor...

OREL_Meky
03-05-2019 19:28
Ahojte. Ide niekto zajtra do Piešťan na letecký ?

OREL_Erichos
01-05-2019 23:19
Za dnešný polet všetkým veľká vďaka, parádne sme polietali. Letu zdar a viac takých večerov Perfekt

OREL_Kolibrik
Status: 7 hodinami
Člen
Hans-Assi
Status: 24 hodinami
Člen
krp
Status: 3 dňami
Člen
sr-warrior
Status: 3 dňami
Člen